Przejdź do treści

WspółpracaJesteśmy miłośnikami kawy i lubimy próbować nowych rzeczy, tym bardziej jeśli są one niecodzienne. Poza przygotowywaniem i piciem kawy, uwielbiamy ją potem opisywać – wyłapywać niuanse smakowe i na podstawie osobistych testów przygotowywać artykułu na bloga o kawie, którą mieliśmy przyjemność kosztować. Poza samymi smakami występującymi w ziarnach, wspominamy też o metodzie ich przygotowania – Drip, French Press, itp. To nasza pasja, więc do każdej próbki podchodzimy ze starannością. Jak można podjąć z nami współpracę? Wystarczy napisać! A oto, co możemy zaoferować:

1. Artykuł afiliacyjny – czyli krótko mówiąc, recenzje produktu w formie wpisu na naszym blogu. Tutaj w grę wchodzą różne aspekty – od pojedynczej metody parzenia danej kawy, aż po całą gamę testów na różnych sprzętach. Kochamy eksperymentować, dlatego do każdej pojedynczej metody parzenia kawy podchodzimy skrupulatnie. Staramy wyłapać się jak najwięcej smakowo-węchowych niuansów i opisać je w zrozumiały sposób. Szczególną uwagę zwracamy na metody alternatywne, ponieważ na chwilę obecną nie możemy zapewnić sprawdzenia kawy na ekspresie ciśnieniowym. Za to możemy ją sprawdzić w jednym z tych urządzeń: Drip V60, French Press, AeroPress (również z Fellow Prismo), Kawiarka, Chemex, Kalita. Dodatkowo operujemy też z ziarnami w macerowaniu na zimno – Cold Brew, a także w teście cuppingowym. Wszelkie szczegóły z przyjemnością omówimy na życzenie zainteresowanego!

2. Lokowanie produktu – sprzętu, wyposażenia, itd. w formie oddzielnego wpisu lub wykorzystując go do tworzenia naszych własnych treści. W tym przypadku możemy również zamieścić link odsyłający do produktu, co będzie dodatkowym źródłem pozyskiwania zainteresowanych kupnem osób! W grę wchodzą ekspresy, inne sprzęty do parzenia kawy, a także akcesoria baristyczne.

3. Wszelkie chęci podjęcia dłuższej współpracy, a także inne jej formy, również weźmiemy pod uwagę i omówimy w przypadku zainteresowania.

Poza ścisłymi ramami naszego bloga, dzielimy się również wiedzą i nowinkami w mediach społecznościowych, takich jak: Instagram, Facebook, Tik Tok, a w przyszłości YouTube! Więc każdy artykuł na blogu będzie mieć również swoją “otoczkę” poza nim.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu!

Facebook: Mów Mi Barista

Instagram: @mow_mi_barista

e-mail: mowmibarista@gmail.com